Katılımcı Listesi

 

4M
Salon : A
Stand : P 21

ACROME
Salon : A
Stand : B 15

AIESEC
Salon : A
Stand : B 5

AKSİYON TEKNOLOJİ
Salon : A
Stand : A 15

ALİTEK TEKNOLOJİ
Salon : B
Stand : F 18-19

AMEGA
Salon : A
Stand : B 13 B 26

AMEYO
Salon : A
Stand : B 31

ANADOLU MOTOR
Salon : A
Stand : B 25

ATAK ROBOT
Salon : B
Stand : G 17

ATÖLYE VİZYON
Salon : B
Stand : F 1-2

BBT BİLİŞİM
Salon : A
Stand : C 24

BEACONTENT
Salon : A
Stand : B 35

BEKDATA
Salon : B
Stand : F 22-23

BEYAZ.NET
Salon : A
Stand : B18

BİLİM MERKEZİ
Salon : A
Stand : P 22-23

BİLİŞİM VADİSİ
Salon : A
Stand : C 24

BİMSER ÇÖZÜM
Salon : A
Stand : B 2

C Copy Center
Salon : A
Stand : A 17-18-19

CANON
Salon : B
Stand : F 24-25-26-27

CPM YAZILIM A.Ş.
Salon : B
Stand : H 20-21

CRYTEK
Salon : A
Stand : C 7-8

ÇINARLI MSLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / KENDİ ROBOTUNU TASARLA
Salon : A
Stand : P 7-8

DOĞA KOLEJİ
Salon : A
Stand : E 7-8 E 30-31

DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI
Salon : A
Stand : C 28-29

DÖNENCE BİLİŞİM
Salon : A
Stand : B 44

EKSPLORİSTAN
Salon : A
Stand : B 48

ENDÜSTRİ 4.0
Salon : A
Stand : G 16

GALAKTİKA GAME CENTER
Salon : A
Stand : A 9-10

GEBZE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / SU GERİDÖNÜŞÜMLÜ ARABA YIKAMA OTOMASYONU
Salon : A
Stand : P 14

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Salon : A
Stand : E 9-10-11-12 E 32-33

GENERAL MOBİLE
Salon : A
Stand : E 1-2-3-4 E 28-29

GÖLCÜK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / ZİHİN KONTROLÜ
Salon : A
Stand : P 19

HABİTAT DERNEĞİ
Salon : A
Stand : B 1 - B 14

HABİTAT DERNEĞİ
Salon : A
Stand : B 27 - 28

HAVELSAN
Salon : A
Stand : C 18-19

İLETKOM
Salon : A
Stand : B 6-19

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
Salon : A
Stand : E 17-18-19-20

İSTANBUL CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ / DİL MAKİNASI
Salon : A
Stand : P 20

İSTANBUL FATİH GELENBEVİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / BİSAS (BİLGİLENDİRİCİ SU AKIŞ SİSTEMİ)
Salon : A
Stand : P 6-7

İSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Salon : A
Stand : C 1-2-3-4

İZMİT'İN TARİHİ YOLCULUĞU
Salon : B
Stand : H 26-27-28

KABİM
Salon : A
Stand : B 46-47

KDS DÖKÜMANTASYON SİSTEM
Salon : A
Stand : C 9-10

KESİT BİLİŞİM
Salon : A
Stand : C 25

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı
Salon : A
Stand : D 4-5

KOCAELİ FEN LİSESİ / BİYOBİLYONER YAZICIDA BOYUT DEĞİŞTİ
Salon : A
Stand : P 12-13

KOCAELİ KAYA
Salon : A
Stand : B 9-10 B 22-23

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
Salon : B
Stand : G 38-39

KODPİT
Salon : A
Stand : B4-B17

KODRİS
Salon : B
Stand : H 22-23

KONAK HASTANESİ
Salon : A
Stand : B 3 B 16

KONRUL TEKNOLOJİLERİ
Salon : B
Stand : H 16-17

KOU TEKNOPARK
Salon : B
Stand : G 18-19-20-21

LEGO EDUCATION / TEKNOKTA
Salon : B
Stand : F 3-4

MACELLAN
Salon : A
Stand : A 16

MAKER CODES
Salon : A
Stand : B12

MASAÜSTÜ
Salon : A
Stand : C 15-16-17

MICROSOFT
Salon : B
Stand : G 14-15

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI / EBA
Salon : B
Stand : G 40-41

NARA TEKNOLOJİ
Salon : B
Stand : D 2-3

NEXTHORİZONS
Salon : A
Stand : B 33-34

NIHILIO VISION
Salon : A
Stand : B 39 - B52

NOKTA GRUP
Salon : A
Stand : A 12-13-14

ODC BUSINESS SOLUTIONS
Salon : A
Stand : B 51

ÖZEL İZMİT UĞUR LİSESİ / AYTEP
Salon : A
Stand : P 11

ÖZEL KOCAELİ TİCARET ODASI ASLANBEY ORGANİZE SANAYİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / KOTO 3D SİGMA MİNİ CNC
Salon : A
Stand : P 15-16

PETRAN
Salon : A
Stand : B7-8 B 20-21

PLAYBACK
Salon : B
Stand : G 34-35

POYRAZ NETWORK
Salon : A
Stand : C 32-33

PRELLİ ANADOLU LİSESİ / KENDİ EVİNİ KENDİN AKILLANDIR
Salon : A
Stand : P 9-10

PRODOS
Salon : A
Stand : C 5-6

PRONOVA
Salon : A
Stand : C 34-35-36

PROROBOTEC
Salon : A
Stand : D 9-10

PROSER
Salon : A
Stand : B 37- B 50

Robocombo
Salon : A
Stand : A8

ROBOTIME
Salon : A
Stand : B 29- B 42

ROBOTSEPETİ.COM
Salon : B
Stand : F 21-22 F 30-31

SAMSUNG
Salon : A
Stand : E 13-14-15-16 E 34-35

SANAL SANTRAL
Salon : A
Stand : C 13-14

SANALGÖZLÜK.COM
Salon : A
Stand : B 49

SEYİRMOBİL
Salon : A
Stand : D 6-7

SIV-ART
Salon : A
Stand : B 40-41

SMARTTEK
Salon : B
Stand : F 5-6

SMARTTEK
Salon : B
Stand : F 7

SOFTLINE
Salon : A
Stand : D 8

TAP TO WEB
Salon : A
Stand : B 11-24

TEAPORT
Salon : A
Stand : A 4-5

TEKİRDAĞ GÜLERCİN KOLEJİ / GAZİANTEP-CAM
Salon : A
Stand : P 18

TINK
Salon : A
Stand : B 32- B 45

TURHOST
Salon : A
Stand : B 36

TURKCELL
Salon : A
Stand : C 36-37

TurkMedya
Salon : A
Stand : C 30-31

TURKTELEKOM
Salon : A
Stand : E 21-22-23-24

TUTİ KİTAP
Salon : A
Stand : D1

TÜBİTAK BİLGEM
Salon : A
Stand : P 4-5

TÜRK HAVA YOLLARI HAVACILIK AKADEMİSİ
Salon : B
Stand : F 8

TÜRK TELEKOM ACİL MÜDAHALE ARACI
Salon : B
Stand : H 29-30 H 39-40

VESTEL
Salon : A
Stand : E 25-26-27

VEX Robotics-Educat Robotic
Salon : A
Stand : B 30 B 43

WATSU
Salon : A
Stand : A 6-7

WORK&WORK
Salon : A
Stand : P 1

YAHYA KAPTAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ / BULUT TABANLI AKILLI OKUL
Salon : A
Stand : P 17

YENİLİK AKADEMİSİ
Salon : B
Stand : G 12-13

YSM BULUT ONLINE İŞ YAZILIMLARI
Salon : A
Stand : B 38

ZAXE
Salon : A
Stand : C 11-12